Blog budowlany

Akcesoria okienne

Klamka do drzwiPodczas remontu, budowy domu, czy jakichkolwiek innych prac związanych z oknami warto zainteresować się akcesoriami okiennymi. Podczas urządzania wnętrz mieszkań i lokali dobranie odpowiednich zabezpieczeń do okien to podstawa. Akcesoria zapewnią bezpieczeństwo i praktyczność, więc warto przedstawić niektóre z nich.

Więcej…

   

Drzewka owocowe w ogrodzie - sadzenie i pielęgnacja

Drzewka owocowe w ogrodzieNasz ogród nie musi być tylko i wyłącznie ucztą dla oka oraz ładnym dodatkiem do naszego domu. Może być również miejscem hodowli ziół, warzyw czy też owoców. Drzewka owocowe w ogrodzie to nie tylko źródło pożywnych, smacznych i zdrowych przekąsek, ale również miłe urozmaicenie dla obecnej aranżacji. Dziś coraz częściej można możemy spotkać te rośliny w przydomowych ogródkach. Oto kilka porad, jak można się zabrać do ich sadzenia oraz jak o nie dbać.

Więcej…

   

Ławki ogrodowe - wygodny wypoczynek to podstawa

Ławki ogrodoweRodzinny grill, relaks z książką, spotkania z przyjaciółmi, śniadanie na tarasie… Bez względu na sytuację, ławki ogrodowe są gwarancją wygodnego wypoczynku. Jeśli marzysz o miejscu, w którym możesz odprężyć się na świeżym powietrzu lub urządzić przyjęcie w plenerze, zainwestuj koniecznie w wygodne siedzenia.

Więcej…

   

Krzesła konferencyjne - koniecznie o tym pamiętaj

Krzesła konferencyjneKrzesła konferencyjne, krzesła biurowe, krzesła do sali szkoleniowej - wybór takich mebli nie należy do najprostszych zadań. W końcu tego typu krzesła muszą być wygodne i doskonale prezentować się przez długi czas. Na jakie kwestie powinniśmy zwrócić uwagę zanim wybierzemy konkretny model? Zachęcamy do lektury.

Więcej…

   

Wypadki przy pracy

Wypadek przy pracyWypadki przy pracy zdarzały się zawsze. Nie ma reguły co do branży, miejsca pracy czy jej rodzaju. Nawet w pozornie bardzo bezpiecznych zakładach pracy wypadki się zdarzają. Wszystkie przepisy BHP opierają się na doświadczeniu setek pracowników i mają za zadanie uchronić ich przed niebezpieczeństwem.

Więcej…