Blog budowlany

Kursy zawodowe - nieoceniona pomoc w rozwoju kariery

Kursy zawodoweW czasach, kiedy cały świat pędzi i nieustannie się zmienia, warto postawić na rozwój swoich kompetencji. Chcąc umocnić swoją pozycję w firmie, zyskać uznanie klientów, współpracowników i przełożonych, należy rozejrzeć się za przydatnymi kursami. Wiele osób popełnia błąd biernie oczekując na awans, licząc na to, że wystarczy im długi staż pracy. Nic bardziej mylnego - współcześnie coraz większą rolę odgrywają nowe umiejętności oraz wykazanie się chęcią samorozwoju. Dlaczego jeszcze warto skorzystać ze zróżnicowanej oferty kursów?

Więcej…

   

Nowy rok - wyższe ceny mieszkań w Warszawie

Warszawa - ceny mieszkańRaport opublikowany przez firmę Savills wykazał, że rynek mieszkań komercyjnych w 2020 roku wygeneruje mniejszy przychód o maksymalnie 20% względem roku 2019. Rzeczywistość jednak była zgoła inna, bowiem tylko w pierwszym i drugim kwartale 2020 roku wolumen transakcji na komercyjnym rynku nieruchomości wyniósł aż 2,92 mld euro.

Więcej…

   

W krainie zamków

Zamek do drzwiEleganckie zamki do mebli są niepozornym, ale praktycznym elementem aranżacji wnętrz. Wszystkie stylowe meble potrzebują bowiem odpowiedniego wykończenia, czyli detalu, który podkreśli ich charakter. Jeszcze niedawno zamek do szafki był elementem, który producenci mebli próbowali skrzętnie ukryć. Sytuacja się jednak zmieniła, dlatego też zamki do mebli są coraz częściej eksponowane. Czy rzeczywiście zamki do mebli są tak istotne?

Więcej…

   

Włączniki Simon - gwarancja dobrej jakości osprzętu elektrycznego

WłącznikSimon to ceniony na rynku producent osprzętu elektroinstalacyjnego, który posiada w swojej ofercie szeroki wybór gniazd, puszek podłogowych, sensorów, modułów świecących LED oraz innych elementów elektronicznych. Na szczególną uwagę zasługują włączniki i wyłączniki marki Simon, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność z niebanalną estetyką. Produkty te występują w kilku seriach, odznaczających się unikalnym designem oraz specyficznymi parametrami technicznymi.

Więcej…

   

Zabezpiecz się przed owadami - wybierz odpowiednią moskitierę

MoskitieraSezon wiosenny oraz letni to nie tylko lepsza pogoda i wyższa temperatura. To również chmary owadów, które lgną do domowego światła i zapachów.

Więcej…